Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Valsts policijas Latvijas simtgades skrējiensPrint

      Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža 2018. gada 18. martā tika uzaicināta piedalīties Valsts policijas koledžas rīkotajā pasākumā ar saukli “Mēs skrienam par mūsu Latviju”. Skrējiens tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei. Valsts policijas koledžas kadeti, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadeti un citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji vienojās 100 kilometru skrējienā pa Rīgas pilsētas teritoriju. 

     Katrs noskrietais kilometrs simbolizēja Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadeti Valsts policijas pavadībā skrēja ar Latvijas Republikas karogu rokās 3 kilometrus, un ieguva pozitīvas emocijas no garāmgājējiem un autobraucējiem, kuri aktīvi uzmundrināja skrējiena laikā.

     Vēlamies pateikties Valsts policijas koledžas studējošo pašpārvaldei par uzaicinājumu. Izsakām pateicību Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pārstāvjiem Dinijai Rimovičai, Romānam Borodkinam, Edgaram Ozolam, Ilmāram Murānam, Artūram Matusevičam un Līgai Vecstaudžai.

Informāciju sagatavoja: PLK 1. kursa kadete ierindniece Dinija Rimoviča