Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Sadraudzības kauss 2018Print

       Šī gada 9. februārī Valsts robežsardzes koledžā norisinājās „Sadraudzības kauss 2018”. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža kopā ar Valsts robežsardzes koledžu, Valsts policijas koledžu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandu pulcējās Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā Rēzeknē.

       Visas dienas garumā komandas sacentās frīsbija metienos, tautas bumbā, futbola soda sitienos, šautriņu mešanā, boulingā un asprātības jautājumos, basketbola metienos un kopīgā stafetē. Dienas noslēgumā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža ierindojās 2.vietā.

     Pateicība par piedalīšanos komandas pārstāvjiem Dinijai Rimovičai, Evijai Mamei, Katrīnai Zinčenko, Evijai Parfjonovai, Artūram Matusevičam, Vitālijam Čulkovam, Iļjam Ivanovam, Romānam Borodkinam, Eduardam Lindei, Laurim Laizānam, Ilmāram Murānam un liels paldies Ugunsdzēsības un glābšanas darbu katedras lektoram pulkvežleitnantam Andrim Pukam, kas visas dienas garumā atbalstīja komandu!

Informāciju sagatavoja: PLK 1. kursa kadete Dinija Rimoviča.