Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

2018. gads

Kvalifikācijas darbu aizstāvēšana

2019.gada 17.jūnijā un 18.jūnijā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā notika pilna laika klātienes trešā kursa studējošo kvalifikācijas darbu aizstāvēšana.

2019.gada 28.martā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža aicina ikvienu uz Atvērto durvju dienu š.g. 28.martā no plkst. 10:00 līdz 13:00 Ķengaraga ielā 3/1, Rīgā.

Janvārī aizvadīts nepilna laika neklātienes izlaidums

22.janvārī notika Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes izlaidums.

Brašais ugunsdzēsējs

7. septembrī, Jelgavā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīkoja sacensības ugunsdzēsības sportā "Brašais ugunsdzēsējs, kur piedalījās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža.

Florbola turnīrs

18. oktobrī Ugusdrošības un civilās aizsardzības koledžā norisinājās ikgadējais florbola turnīrs, ko rīkoja UCAK Studējošo pašpārvalde. 

Par uzņemšanu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studijām

Saskaņā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 2018.gada 6.septembra uzņemšanas komisijas sēdes protokolu Nr.3 uzņemt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studiju 1.kursā:

Iekšlietu ministrijas koledžu kopīgās mācības

2018.gada 28. un 29.augustā Rīgas reģiona pārvaldes Ogres daļas Ķeipenes postenī un tā apkārtnē notika Iekšlietu ministrijas koledžu kopīgās mācības. Mācībās piedalījās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) un Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk- VRK) kadeti un mācībspēki. 

Pilna laika klātienes studiju 3.kursa absolventu izlaidums

Jūnijs mums asociējas ne tikai ar reibinošo ceriņu , jasmīnu un peoniju smaržu, putnu dziesmu skaņām, pirmo zemeņu garšu , bet arī ar to, ka tas atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaidumu laiks.