2018. gads

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

2018. gads

Brauciens uz Saldu

     Š.g. 11.maijā pārstāvji no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža devās uz Saldu, kur notika Saldus tehnikuma ugunsdzēsības sporta sacensības “Stiprie,veiklie”. Tika izveidotas vairākas komandas, kurām vajadzēja savus spēkus pierādīt izvēršoties no autocisternas. 

„SMS-credit.lv Stipro skrējiens 2018”

Š.g. 8. maijā Ķegumā notika „SMS-credit.lv Stipro skrējiens 2018”, kurā piedalījās kadetu komanda no Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas.

Nacionālo bruņoto spēku parāde Madonā

      Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža šī gada 4. maiju pavadīja patriotiskā gaisotnē, jo devās uz Madonu, lai piedalītos Nacionālo bruņoto spēku dienā un ņemtu dalību  militārajā parādē.

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 16. dzimšanas diena

     Aprīlis ir īpašs mēnesis, jo saule sāk spīdēt spožāk, atgriežas gājputni, tiek baudītas bērzu sulas, parādās pirmie asni, uzplaukst koku pumpuri un gaisā virmo pavasara svētku sajūta. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas dzimšanas dienai veltītie pasākumi, to paspilgtina vēl vairāk. 

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža rīko Atvērt durvju dienu

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža rīko Atvērt durvju dienu

Ceturtdien, 12.aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 16.00, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) Ķengaraga ielā 3, Rīgā, norisināsies Atvērto durvju diena, kuras ietvaros ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par studiju iespējām koledžā.

Valsts policijas Latvijas simtgades skrējiens

      Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža 2018. gada 18. martā tika uzaicināta piedalīties Valsts policijas koledžas rīkotajā pasākumā ar saukli “Mēs skrienam par mūsu Latviju”. Skrējiens tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei. Valsts policijas koledžas kadeti, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadeti un citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji vienojās 100 kilometru skrējienā pa Rīgas pilsētas teritoriju. 

UCAK “Spēkavīru čempionāts”

     Šī gada 15. martā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas sporta laukumā varēja redzēt kaut ko nepierastu. Tika rīkotas stafetes, kurās tika vilktas, mestas un stumtas riepas, lai noskaidrotu, kuru ugunsdzēsēju glābēju grupa vai pilna laika klātienes kurss ir spēcīgāks Ugunsdrošības un civilas aizsardzības koledžā.

2x2 mini futbola turnīrs

     Šī gada 28.februārī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā notika “2x2 mini futbola turnīrs”. Kopā turnīrā piedalījās 5  koledžā studējošo komandas, no pilna laika klātienes 1.kursa, 2.kursa un Ugunsdzēsēju glābēju grupas. 

Sadraudzības kauss 2018

       Šī gada 9. februārī Valsts robežsardzes koledžā norisinājās „Sadraudzības kauss 2018”. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža kopā ar Valsts robežsardzes koledžu, Valsts policijas koledžu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandu pulcējās Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā Rēzeknē.