Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

2018. gads

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža rīko Atvērt durvju dienu

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža rīko Atvērt durvju dienu

Ceturtdien, 12.aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 16.00, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) Ķengaraga ielā 3, Rīgā, norisināsies Atvērto durvju diena, kuras ietvaros ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par studiju iespējām koledžā.

Valsts policijas Latvijas simtgades skrējiens

      Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža 2018. gada 18. martā tika uzaicināta piedalīties Valsts policijas koledžas rīkotajā pasākumā ar saukli “Mēs skrienam par mūsu Latviju”. Skrējiens tika veltīts Latvijas Republikas simtgadei. Valsts policijas koledžas kadeti, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadeti un citu tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji vienojās 100 kilometru skrējienā pa Rīgas pilsētas teritoriju. 

UCAK “Spēkavīru čempionāts”

     Šī gada 15. martā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas sporta laukumā varēja redzēt kaut ko nepierastu. Tika rīkotas stafetes, kurās tika vilktas, mestas un stumtas riepas, lai noskaidrotu, kuru ugunsdzēsēju glābēju grupa vai pilna laika klātienes kurss ir spēcīgāks Ugunsdrošības un civilas aizsardzības koledžā.

2x2 mini futbola turnīrs

     Šī gada 28.februārī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā notika “2x2 mini futbola turnīrs”. Kopā turnīrā piedalījās 5  koledžā studējošo komandas, no pilna laika klātienes 1.kursa, 2.kursa un Ugunsdzēsēju glābēju grupas. 

Sadraudzības kauss 2018

       Šī gada 9. februārī Valsts robežsardzes koledžā norisinājās „Sadraudzības kauss 2018”. Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža kopā ar Valsts robežsardzes koledžu, Valsts policijas koledžu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandu pulcējās Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā Rēzeknē.

Studentu pašpārvaldes brauciens uz Tartu

    2018. gada 8.februārī Latvijas koledžu asociācija devās pirmajā kopīgajā izbraucienā uz Tartu (Igaunija). Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu pārstāvēja 1.kursa studējošo pašpārvaldes locekļi Dinija Rimoviča un Romāns Borodkins.

Koledžā viesojas Oļegs Sorokins

    Oļegs Sorokins ir bijušais latviešu hokejists, kurš spēlēja aizsarga pozīcijā. Karjeras laikā pārstāvējis vairākus klubus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pašlaik savu karjeru turpina trenera lomā. Neskatoties uz to, ka ir ļoti aizņemts, karjeras nedēļas ietvaros, 2018. gada 31. janvārī Oļegs Sorokins atrada laiku ierasties Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā.

Karjeras dienas Tukumā

2018.gada 24.janvārī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pārstāvji Dinija Rimoviča, Edgars Ozols, Artūrs Matusevičs un Līga Vecstaudža, Marinas Steņņikovas pavadībā piedalījās Karjeras dienā Tukumā. Pārstāvji no dažādām Latvijas koledžām, augstskolām un vidusskolām tika saaicināti uz Tukuma 2. vidusskolu, lai jauniešus iepazīstinātu ar Latvijas skolu izglītības iespējām.

Nepilna laika neklātienes izlaidums

23.01.2018 notika Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas "Ugunsdrošība un ugunsdzēsība" nepilna laika neklātienes izlaidums.