Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

2018. gads

Brašais ugunsdzēsējs

7. septembrī, Jelgavā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīkoja sacensības ugunsdzēsības sportā "Brašais ugunsdzēsējs, kur piedalījās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža.

Florbola turnīrs

18. oktobrī Ugusdrošības un civilās aizsardzības koledžā norisinājās ikgadējais florbola turnīrs, ko rīkoja UCAK Studējošo pašpārvalde. 

Par uzņemšanu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studijām

Saskaņā ar Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas 2018.gada 6.septembra uzņemšanas komisijas sēdes protokolu Nr.3 uzņemt Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas nepilna laika neklātienes studiju 1.kursā:

Iekšlietu ministrijas koledžu kopīgās mācības

2018.gada 28. un 29.augustā Rīgas reģiona pārvaldes Ogres daļas Ķeipenes postenī un tā apkārtnē notika Iekšlietu ministrijas koledžu kopīgās mācības. Mācībās piedalījās Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, Valsts policijas koledžas (turpmāk- VPK) un Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk- VRK) kadeti un mācībspēki. 

Pilna laika klātienes studiju 3.kursa absolventu izlaidums

Jūnijs mums asociējas ne tikai ar reibinošo ceriņu , jasmīnu un peoniju smaržu, putnu dziesmu skaņām, pirmo zemeņu garšu , bet arī ar to, ka tas atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaidumu laiks. 

Patria Tough Run

 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas pārstāvji savus spēkus pārbaudīja šķēršļu sacensībās “Patria Though Run”, kas notika šī gada 16. jūnijā Ādažos. 

Prakses nedēļa Rīga

     Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā tiek turpinātas ikgadējās ugunsgrēka dzēšanas un glābšanas darbu praktiskās un teorētiskās mācības.  Šo mācību ietvaros, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas ugunsdzēsības un glābšanas dienestu koledžu kadeti mācās veikt un vadīt glābšanas darbus augstceltnēs, uz ūdens, sagruvumos, ķīmiskā vidē, piedūmotā vidē, kā arī negadījumos, kad ir noplūdusi gāze.

Nometne Ķeipenē

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas kadetiem bija iespēja pavadīt veselu nedēļu Ogres daļas Ķeipenes postenī, kur notika 5 dienu garas apmācības. Katrs rīts tika uzsākts ar rīta rosmi, skrienot krosu un izpildot visdažādākos vingrinājumus.