Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Koledžas studējošiem labs sniegums Latvijas ugunsdzēsības sporta sacensībās ValmierāPrint

6. un 7. jūnijā, Valmierā, J.Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāts ugunsdzēsības sportā, kurā piedalījās spēcīgākās ugunsdzēsības sporta komandas no visas Latvijas.

Kopvērtējumā koledžas kadeti parādīja labus rezultātus piedaloties četrās disciplīnās – 100m šķēršļu joslas pārvarēšana, uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī, izvēršanās no motorsūkņa un 4x100m ugunsdzēsības stafete.

100m šķēršļu joslas pārvarēšanā 3. kursa kadete Kristīne Daņiļenko izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 21,84 sek., bet 1. kursa kadete Katrīna Zinčenko izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 23,03 sek.

Disciplīnā uzkāpšana ar āķkāpnēm mācību tornī sieviešu konkurencē Katrīna Zinčenko izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 10,54 sek, bet Līga Vecstaudža 3. vietu ar rezultātu 10,54 sek.

4x100m ugunsdzēsības stafetē sieviešu konkurencē Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda (Ilvija Smirnova, Kristīne Daņiļenko, Annija Sleže, Simona Bauže) izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 1:20,77.

Vīriešu konkurencē izvēršanās no motorsūkņaUgunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda (Adrians Penkovskis, Rūdolfs Ivanovskis, Vitālijs Čulkovs, Krists Jānis Sakne, Māris Zvaigzne, Rio Roberts Gūtšmits, Aivars Zaics) izcīnīja3. vietu ar rezultātu 10,60 sek.
Savukārt sieviešu konkurencē, disciplīnā izvēršanās no motorsūkņa Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda (Kristīne Daņiļenko, Annija Sleže, Ilvija Smirnova, Elīna Liepniece, Diāna Arbidāne, Simona Bauže, Jeļena Grigorjeva)izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 39,00 sek.