Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

Gada 47.nedēļa koledžaPrint

09.12.2014

     Šonedēļ koledžā studiju procesā piedalījās mācību grupas: 1. un 2.kurss , nepilna laika neklātienes 2.kurss, ugunsdzēsēju glābēju mācību grupa Nr.2. un šonedēļ sāka mācīties ugusndzēsēju glābēju mācību grupa Nr.3 un “Vadību zinību grupa”.

     Pilna laika klātienes 1.kursam notika nodarbības Glābšanas darbi, kur 1. kurss devās uz objektu, kurā notika CSNG(ceļu satiksmes negadījuma seku likvidēšana); 04.12.notika pirmās palīdzības nodarbības, kuras laikā tika veikta pirmā palīdzība motocikla avārijā cietušajam. Ugunsdzēsības tehnikā un aprīkojumā - nodarbības notika ar autokāpnēm, un darba līnijas padošana ar autokāpņu palīdzību.

      Pilna laika 2.kursa kadetiem notika nodarbības pie E.Stangaiņa, kuras laikā iepazināmies ar inventāru priekš glābšanas darbiem saguvumos, kā arī pielietojām to prakstiski inscinējot sagruvuma negadījumu. 02.12. devāmies ar A.Hroļenko un O.Korolu uz objektu “Duntes biroji”, kur apskatījām dažādus ugunsgrēku atklāšanas un dzēšanas sistēmas. 03.12. devāmies maiņā, kur apguvām jaunas praktiskās nodarbības, kā arī devāmies uz izsaukumiem.