Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža

ATSKATS PAR ŠĪ GADA 45. NEDĒĻU KOLEDŽĀPrint

15.11.2013

Šonedēļ Koledžā studiju procesā piedalījās 9.grupas: pilna laika klātienes 1., 2., un 3. studiju kurss; nepilna laika neklātienes 3. studiju kurss; ugunsdzēsēju glābēju mācību grupas Nr.1 un Nr.2; dispečeru mācību grupa un profesionālās pilnveides izglītības programmas „Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programmas” mācību grupa.

Pirmdien 04.11.2013 ugunsdzēsēju glābēju mācību grupai Nr.1 notika praktiskās nodarbības „Glābšanas darbos”. Nodarbību tēma bija „Darbs uz ūdens un ledus”. Ugunsdzēsēji - glābēji Daugavā trenējas ar „Hansa” parauga glābšanas dēli glābt cietušos no ūdens.

Pirmdien 04.11.2013 ugunsdzēsēju glābēju mācību grupai Nr.2 notika praktiskās nodarbības priekšmetā „Ugunsdzēsības tehnika un aprīkojums”.

Otrdien 5.novembrī notika praktiskās nodarbības ar Dispečeru grupu. Iepazīšanās ar VUGD pamatautomobiļiem un specialiem automobiļiem. Nodarbībā tika iesaistīti: ugunsdzēsības autocisterna, ugunsdzēsības autokāpnes, glābšanas automobilis un ķīmiskais automobilis. Bija iespējams ne tikai apskatīt šos automobiļus, bet pacelties ar autokāpnēm, sasniedzot maksimālo augstumu – 37m.

 

 

Sagatavoja: A.Molotanovs